Någon såg mig på vasastan...

Någon såg mig på Vasastan igår. Synd bara att jag inte var där.
Själv såg jag faktiskt StinaLee på stan igår.
- TITTA DÄR ÄR STINALEE, skrek jag (obs på ett diskret sätt). Fast jag tror inte hon hörde.
Update: Vasastan är ett uteställe i Göteborg.
Ååh Stina Lee, me like! :)
Hehe, min kommentar är med i ett inlägg ^^ Stolt
Åh, jag ska spana efter dig i umeå också. Kommer dock att bli ett liknande resultat som den andra läsaren. I umeå ser man aldrig bloggkändisar. Jag funderar på att utnämna mig till en. Kan hända att jag redan gjort det. På fyllan. fan.
Du är ju rakt mkt coolare än stina-lee!!
hihi roligt när läsare ser än! trots att du inte var där men;)
jag har också haft läsare som sett mig , det är kul det:)
Det är ingen som tittar lite extra när jag är på stan...
skumt. Får nog lägga ut en mera tydlig bild på mig. Jag ska till sholm i mars, DÅ kanske någon viskar Morsanmia och vänder sig.
PÅ Vasastan..?
I Vasastan..
Har jag sagt att jag är lärare?
csn och studera - förmodligen förenade i någon slags pakt för att förpesta unga snälla människors vardag
Aha...på...i...same same but different.
Jak fatta va.
Skulle vilja springa på dig på stan, ... lite sådär försiktigt och säga, oj förlåt och sen presentera mig. Flin
Ja, jag är relativt säker på att jag inte såg dig på Vasastan. Jag var nog inte där själv heller. Men annars hade fungerat finfint!
Som hyfsat ny i stan... Heter det inte i Vasastan eller finns det ett stället som heter Vasastan? Annars så stämmer inte prepositionerna. Mitt lilla viktigpetter-jag ville bara påpeka det :-)

