Vad gjorde ni igår eller?

Ursäkta mig men vad gjorde ni igår egentligen?
Vi hade föresten Will Ferell race igår kväll. Hann averka Old School samt halva Blades of Glory. Att älska!
Will Ferrell är typ bäst. Efter mig alltså. Och har du inte sett filmen Stepbrothers så måste du fanimej göra det. Jag grät av skratt, och jag tror det kom en skvätt kiss oxå i all upphetsning.
Will Ferrell är ju störtskön!!!
Man kan inte annat än älska honom!! :)
Oj.
Förlåt.
Ska aldrig mer hända (men nu var jag ju inne på bloggen så...)
Lördagar suger i bloggvärlden.
Jag vet inte...kan det vara så att folk ägnar sig åt familjen och annat trams..?
Bra filmer?
Jag tror att alla var hos mig;)
Haha, jag var nog inne hos dig igår, men bloggandet låg också på låg nivå i mitt hörn. Jösses, det är ju Lördag. Eller var..
Woot? Jag brukar ha typ 3 besökare/dagen, och igår hade jag cirka 500. HMMM.
Haha, lätt att Jesus-boy körde på Spiderchick-liknelsen :D
Jag och några tusen till såg iaf Metallica fetrocka Globen igår :)Förlåt att du blev bortvald för dem, men nu e jag här igen... :)
De kanske också hade saker för sig. ;D
Din blogg är en av de få bloggar jag följer så majoriteten av dina besökare är nog jag! Var filmerna bra? Har bara sett Blades of glory å den är himla kul!
Haha, ääälskar Blades of glory!! Har sett den typ tusen gånger, skrattar bara emr och mer varje gång jag ser den! :P
Jag var dig iaf trogen igår ;)
Jamen gnäll bara, gör det! Borde du inte skriva hyllningssånger och vackra poem om oss som var här istället?
Hehe jaså du saknar dina besökare?
Hann inte besöka eftersom jag var med pojkvännen och han tycker bloggar är löjliga :o hehe
icke va vred... vi är här nu... hos dig...
Ni måste lägga till Elf i racet, den är lika bra sommar som jul :-)
Jag har flyttat och varit datorlös, får skylla på det :/
will ferrel är gud.
älskar stepbrothers!

